0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Germany
Bundesliga
Hertha BSC
۱
۱
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
Greuther Furth
۳
۶
TSG Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
Austria
Bundesliga
SK Austria Klagenfurt
۲
۱
FC Salzburg
Finished
۱۹:۳۰
SCR Altach
۰
۳
WSG Tirol
Finished
۱۹:۳۰
International
World Championship Qualification, Women, Uefa
Czech Republic
۲
۲
Netherlands
Finished
۱۴:۳۰
Greece
Super League 1
PAS Giannina
۱
۲
AEK Athens
Finished
۲۱:۰۰
France
Coupe de France
Paris FC
۱۴
۰
Csc de Cayenne
Finished
۲۰:۳۰
Cannes
۴
۳
Rodez Aveyron
Finished
۱۹:۳۰
EA Guingamp
۱
۰
Stade Briochin
Finished
۱۸:۴۵
Indonesia
Liga 1
Tira-Persikabo
۴
۲
Persela Lamongan
Finished
۱۱:۴۵
Japan
J.League
Shonan Bellmare
۰
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۸:۳۰
Estonia
Premium Liiga
Tallinna JK Legion
۲
۲
Nomme Kalju FC
Finished
۱۴:۳۰
JK Tallinna Kalev
۰
۰
Tartu JK Tammeka
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
1. Lig
Kocaelispor
۱
۲
Menemen Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Romania
Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu
۱
۰
Acs Dacia Unirea Braila
Finished
۱۲:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve, Apertura
Olimpia A. Res.
۲
۳
Libertad Asuncion
Finished
۱۴:۳۰
Belarus
Pervaya Liga
Shakhtar Petrikov
۲
۳
FC Krumkachy Minsk
Finished
۱۳:۳۰
FC Lida
۳
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۳:۳۰
Uzbekistan
PFL
FK Turon
۱
۰
FC Andijon
Finished
۱۳:۳۰
England
Championship
Birmingham City
۱
۰
Blackpool
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
Super League
FC Sion
۳
۱
FC St. Gallen 1879
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Campeonato Sergipano A2
Barra SE
۴
۵
Falcon SE
Finished
۲۱:۳۰
Poland
Ekstraklasa
RKS Rakow Czestochowa
۴
۰
KGHM Zaglebie Lubin
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
U20 Copa Do Nordeste
Sampaio Correa MA
۳
۱
SC Recife PE
Finished
۲۲:۰۰
Bulgaria
Second Prof. League
FK Spartak 1918 Varna
۲
۱
PFC Montana 1921
Finished
۱۴:۱۵
FC Levski 2020 Lom
۰
۱
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۶:۰۰
Gibraltar
National League
Manchester 62 FC
۳
۰
Lions Gibraltar
Finished
۲۱:۰۰
Russia
Football National League
FC Yenisey Krasnoyarsk
۳
۱
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۲:۳۰
International
Int. Friendly Games W
Republic of Korea
۲
۱
New Zealand
Finished
۰۸:۳۰
Portugal
Liga Portugal 3
Oriental Dragon FC
۱
۱
Vitoria Setubal
Finished
۱۴:۳۰
FC Felgueiras 1932
۲
۱
UD Oliveirense
Finished
۲۳:۰۰
SC Sao Joao de Ver
۱
۰
AD Sanjoanense
Finished
۱۶:۳۰
Pevidem SC
-
-
Lusitania FC Lourosa
inprogress
۱۸:۳۰
SC Braga B
-
-
Anadia FC
inprogress
۱۸:۳۰
Alverca Futebol
-
-
Caldas SC
inprogress
۱۸:۳۰
Greece
U19 Super League
PAOK Thessaloniki
۲
۳
Aris
Finished
۱۴:۳۰
Apollon Smirnis
۲
۲
Lamia 1964
Finished
۱۴:۰۰
Guatemala
Liga Nacional. Apertura
CD Guastatoya
۱
۱
CD Malacateco
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
AA Ponte Preta SP
۳
۲
Coritiba FC PR
Finished
۰۱:۳۰
Portugal
U23 Championship
Sporting Braga
۳
۰
Leixoes SC
Finished
۱۴:۳۰
FC Famalicao
۲
۰
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۴:۳۰
Russia
Youth League
FK Zenit St. Petersburg
۱۱
۱
UOR-5
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
2. HNL
Orijent 1919 Rijeka
۳
۲
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۵:۳۰
HNK Cibalia Vinkovci
۵
۳
NK Solin
Finished
۱۶:۰۰
Switzerland
Challenge League
FC Wil 1900
۲
۲
FC Aarau
Finished
۲۰:۳۰
Poland
II Liga
Sokol Ostroda
۱
۴
MKS Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Primera Division Rfef
San Sebastian Reyes
۱
۰
Racing Club de Ferrol
Finished
۱۹:۳۰
CE Sabadell FC
۰
۱
FC Andorra
Finished
۲۱:۳۰
CD Castellon
۲
۱
Betis Deportivo Balompie
Finished
۲۱:۳۰
CD Alcoyano
۲
۰
UD Cornella
Finished
۱۹:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Carrick Rangers
۱
۲
Warrenpoint Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Portadown FC
۲
۲
Larne FC
Finished
۱۸:۳۰
Ballymena United
۱
۰
Crusaders FC
Finished
۱۸:۳۰
Germany Amateur
A-Junioren-Bundesliga N/N-E
FC Carl Zeiss Jena
۰
۲
Hertha BSC
Finished
۱۶:۳۰
Germany
2nd Bundesliga
Erzgebirge Aue
۱
۲
SV Darmstadt 98
Finished
۱۶:۰۰
Karlsruher SC
۴
۰
Hannover 96
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
U20 Gaucho
FBC Riograndense RS U20
۳
۴
Gremio Esportivo Brasil
Finished
۲۲:۰۰
Thailand
Thai League 2
Chainat Hornbill FC
۲
۰
Navy Football Club
Finished
۱۵:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Loznica
۲
۰
RFK Graficar Beograd
Finished
۱۵:۳۰
FK Buducnost Dobanovci
۰
۲
FK Timok 1919 Zajecar
Finished
۱۵:۳۰
FK Radnicki Sremska Mitrovica
۰
۳
FK Indija
Finished
۱۵:۳۰
FK Kabel Novi Sad
۱
۱
OFK Backa Palanka
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Muang Thong United
۴
۱
Nakhon Ratchasima FC
Finished
۱۴:۳۰
Khon Kaen United FC
۱
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۵:۳۰
Ukraine
Druga Liga
SC Poltava
۴
۱
Krystal Kherson
Finished
۱۳:۳۰
FSC Bukovyna Chernivtsi
-
-
FC Dnipro Cherkasy
inprogress
۱۵:۰۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۲
۲
Melbourne City FC
Finished
۱۲:۱۵
Mexico
Liga Premier
Club Deportivo Zap
۶
۲
Canoneros Marina
Finished
۰۱:۰۰
Kosovo
Superliga
KF Ulpiana
۰
۳
FC Prishtina
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FC Fastav Zlin
۲
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
U20 Capixaba
Nova Venecia ES U20
۱
۲
Forte FC ES U20
Finished
۲۱:۳۰
Spain
Second Division B
Cordoba CF
۳
۰
Merida UD
Finished
۲۰:۳۰
CD Brea
-
-
SD Tarazona
inprogress
۱۸:۳۰
SD Ejea
-
-
CD Ebro
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
France
Ligue 1
Lille OSC
۱
۱
FC Nantes
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie
NAC Breda
۱
۰
Helmond Sport
Finished
۱۹:۰۰
Tanzania
Premier League
Mbeya City FC
۲
۲
Kmc FC
Finished
۱۶:۳۰
Austria
2. Liga
Rapid Wien II
۰
۱
SKN St Polten
Finished
۱۷:۰۰
South Africa
Premier Soccer League
Ts Galaxy Fc
۲
۲
Cape Town City FC
Finished
۱۷:۰۰
Zambia
Cup
Prison Leopards
۱
۰
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
2. Liga
Ilirija Ljubljana
۴
۲
Fuzinar Ravne
Finished
۱۶:۰۰
NK Rogaska
۲
۱
Triglav Kranj
Finished
۱۶:۰۰
Slovakia
2. Liga
FK Humenne
۰
۳
FK Kosice
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
FNL
Dukla Prague
۰
۰
FK Fotbal Trinec
Finished
۱۲:۴۵
Brazil
Cearense, Serie C
Guarani CE
۳
۱
AE Campo Grande FC CE
Finished
۲۱:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
SV Spakenburg
۲
۰
Koninklijke HFC
Finished
۱۷:۳۰
Sparta Rotterdam
۳
۱
K.v.v. Quick Boys
Finished
۱۸:۰۰
HHC Hardenberg
۲
۱
VV Noordwijk
Finished
۱۸:۰۰
Norway
1st Division
Ullensaker/Kisa
۲
۱
Sogndal IL
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Como 1907
۰
۱
AC Reggiana 1919
Finished
۱۷:۰۰
Bulgaria
First Professional League
FC Pirin Blagoevgrad
۲
۳
PFC Lokomotiv Plovdiv
Finished
۱۶:۴۵
Malta
First Division
Marsa FC
۱
۱
Fgura United FC
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
A-Junioren-Bundesliga S/S-W
1. FC Kaiserslautern
۵
۳
Stuttgarter Kickers
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Premier League
Vipers SC
۰
۲
URA FC
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Campeonato de Reserva de Primera Division
Racing Club
۱
۱
Lanus Res.
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Campeonato Brasiliense, Women
Real Brasilia FC DF
۲
۱
Minas Brasilia DF
Finished
۱۶:۳۰
Comoros
Premier League
US Zilimadjou
۲
۰
Aventure Club de Oeullah
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
U19 Championship
Sporting CP
-
-
Vitoria Setubal
inprogress
۱۸:۳۰
Pacos Ferreira
-
-
CD Tondela
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes
-
-
Gil Vicente
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SL Benfica
-
-
Vilafranquense
inprogress
۱۸:۳۰
FC Vizela
-
-
UD Oliveirense
inprogress
۱۸:۳۰
Simulated Reality League
Copa Libertadores SRL
SE Palmeiras SP SRL
-
-
CR Flamengo RJ SRL
inprogress
۱۷:۳۰
Slovakia
Superliga
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
۰
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۷:۳۰
South Africa
National First Division
Uthongathi FC
۰
۰
Cape Town All Stars
Finished
۱۷:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
TSG Balingen 1848
۴
۰
TSV Schott Mainz
Finished
۱۶:۳۰
Rwanda
National League
Gasogi United
-
-
Apr FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
Viktoria Aschaffenburg
۰
۲
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
2nd Division
Po Xylotymbou 2006
۲
۳
Ermis Aradippou FC
Finished
۱۶:۰۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Arsenal FC SRL
-
-
Newcastle United SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Brighton & Hove Albion SRL
-
-
Leeds United Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Norwich City SRL
-
-
Wolverhampton Wanderers SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Liverpool FC SRL
-
-
Southampton FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Crystal Palace SRL
-
-
Aston Villa SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
VfL Bochum Srl
-
-
SC Freiburg SRL
inprogress
۱۵:۰۰
Hertha BSC SRL
-
-
FC Augsburg SRL
inprogress
۱۵:۰۰
Greuther Furth Srl
-
-
TSG 1899 Hoffenheim SRL
inprogress
۱۵:۰۰
Bayern Munich SRL
-
-
Dsc Arminia Bielefeld Srl
inprogress
۱۵:۰۰
1. FC Cologne SRL
-
-
Borussia Monchengladbach SRL
inprogress
۱۵:۰۰
VfL Wolfsburg SRL
-
-
Borussia Dortmund SRL
inprogress
۱۵:۰۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
OGC Nice SRL
-
-
FC Metz SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Lille OSC SRL
-
-
FC Nantes SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
Deportivo Alaves SRL
-
-
RC Celta de Vigo SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Villarreal CF SRL
-
-
FC Barcelona SRL
inprogress
۱۲:۳۰
RCD Mallorca SRL
-
-
Getafe CF SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Valencia CF SRL
-
-
Rayo Vallecano Srl
inprogress
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Juventus Turin SRL
-
-
Atalanta BC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
UC Sampdoria SRL
-
-
Hellas Verona SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Empoli FC Srl
-
-
Fiorentina SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Venezia FC Srl
-
-
FC Inter Milan SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
PFK Akhmat Grozny SRL
-
-
FC Rostov SRL
Finished
۱۱:۳۰
FK Ural Yekaterinburg SRL
-
-
Pfk Sochi SRL
Finished
۱۱:۳۰
FK Khimki SRL
-
-
FC Krasnodar
Finished
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Besiktas JK SRL
-
-
Giresunspor Srl
Finished
۱۱:۳۰
Caykur Rizespor SRL
-
-
Kayserispor SRL
Finished
۱۱:۳۰
Antalyaspor SRL
-
-
Alanyaspor SRL
Finished
۱۱:۳۰
Nepal
A-Division league
Jawalakhel Youth Club
-
-
Manang Marshyangdi
Cancelled
۱۰:۴۵
Simulated Reality League
K-League 1 Srl
Jeju United FC (Srl)
-
-
Suwon FC (Srl)
Finished
۰۶:۰۰
Seongnam FC SRL
-
-
Gwangju FC SRL
Finished
۰۶:۰۰
Paraguay
Primera Division, Clausura
Sol de America Villa Elisa
-
-
Nacional Asuncion
Cancelled
۰۲:۰۰
Greece
Super League 2
PAE PS Kalamata
-
-
Ergotelis
inprogress
۱۸:۳۰